Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi
Strona główna  
  Strona startowa
  Historia szkoły
  Nauczyciele
  Rekrutacja
  Koncerty
  O szkole - oferta edukacyjna
  Konkursy
  Nasze sukcesy
  Rada Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Kontakt
  Zgromadzenia publiczne
  Zajęcia umuzykalniające
  Multimedia
  Absolwenci
  => Losy absolwentów
  Akty prawne szkoły i inne
  Nasi sponsorzy
  Projekty i programy
  Ochrona danych osobowych
Absolwenci
2020
Absolwenci cykl 6-letni

Absolwenci cykl 4 letni

2019
Absolwenci cykl 6-letni


Samuel Brzozowski - wiolonczela
Ernest Dominik Skierś - skrzypce
Wiktoria Julia Noga - skrzypce
Wiktoria Pawłowska - flet
Zuzanna Zajkowska - trąbka
Hanna Krystyna Sawicka - flet

Marek Mossakowski - saksofon

Absolwenci cykl 4-letni

Nina Kurpios - klarnet
Weronika Laura Brodowska - sakshorn
Arleta Julia Uryn - wiolonczela
Zuzanna Gryszkowska - trąbka

 


2018

Absolwenci - cykl 6-letni

Nikola Kardel – fortepian M. Makarewicz

Milena Kłoczko – wiolonczela J. Gójska

Mikołaj Krakowski – trąbka G. Karpowicz

Jan Potepa - trąbka G. Karpowicz

Izabela Rawinis - flet E. Karpińska

Amelia Święcka - fortepian M. Makarewicz

Damian Urynowicz - fortepian M. Makarewicz

Natalia Winiarek - fortepian M. Makarewicz

Cykl 4-letni

Piotr Buza - trąbka G. Karpowicz

Ewelina Iwanicka – flet E. Karpińska

Oskar Piniaga – perkusja Z. Lange

Amelia Romaniuk – saksofon B. Michniewicz

Anita Sobolewska – flet E. Karpińska

Joanna Zajączkowska – klarnet M. Łukawski

Ewa Żelaźniak – saksofon B. Michniewicz


Abasolwenci
2017


Klaudia Żrubek – fortepian
Patrycja Natalia Ulewicz – saksofon
Iga Włodarczyk – skrzypce
Gabriela Skuza – flet
Patrycja Zadarko – saksofon
Patrycja Dąbrowska – flet
Martyna Ewa Kłoczko – klarnet
Marta Stepanik – flet

Aleksandra Rozmysłowska – klarnet
Pola Kowalewska – skrzypce

Abasolwenci
2016




Adam Klimaszewski - klarnet
Mateusz Michał Łupiński - klarnet
Kacper Matusiewicz  - trąbka
Julia Mentel - skrzypce
Magdalena Dominiuk
- skrzypce
Zuzanna Symko - fortepian
Zuzanna Rawinis
- fortepian
Eliza Anna
Kłoczko - perkusja
Nikola Natalia Paszko - klarnet
Joanna Żelaźniak - trąbka


Abasolwenci 2015





Weronika Kołdysz - flet
Kamil Marcinkiewicz - trąbka
Martyna Sowul - altówka
Agnieszka Gutowska - fortepian
Wioleta Karmiłowicz - skrzypce
Paulina Kowalewska - fortepian
Kinga Mentel - skrzypce
Dominika Piela - fortepian
Szymon Skuza - trąbka
Janusz Stepanik - fortepian

2014

Wiktoria Tałejszys - klarnet
Julia Romanowska - fortepian
Julia Piechocka
- fortepian
Julia Karwel - skrzypce
Maciej Parat - saksofon
Norbert Dawidowski - trąbka
Katarzyna Mordas - flet

2013

Piechocka Dominika - flet
Pawelska Wioletta - flet
Karmiłowicz Jakub - perkusja
Kowalewska Gabriela - saksofon
Ciak  Paweł - skrzypce
Sołowiński Konrad - skrzypce
Stepanik Anna - fortepian
Podziewska Julia - fortepian
Pianka Izabela - fortepian
Zawadzka Anna - flet
Królczyk Jakub - trąbka


2012

Eliza Andruszkiewicz - flet
Karolina Jankowska - fortepian
Dominika Stawiecka - trąbka
Wojciech Głos - perkusja
Tymoteusz Podziewski - saksofon
Bartłomiej Paweł Gryniewicz - fortepian

2011

Aleksandra Karwowska - saksofon
Klaudia Augustynowicz - fortepian
Anna Hołdyńska - fortepian
Milena Hołdyńska - fortepian
Dominika Kopacz - saksofon
Katarzyna Waraksa - fortepian
Adam Karwowski - fortepian
Piotr Hołdyński - saksofon
Natalia Kopacz - trąbka
Paulina Lelo - saksofon
Piotr Piela - perkusja
Paweł Zawadzki - trąbka
Sara Ciak - flet
Grzegorz Zawadzki - klarnet
Barbara Fiedorowicz - perkusja
Mirella Chałas - trąbka


Godzina  
   
Polub naszą stronę !  
   
This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free