Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi
Strona główna  
  Strona startowa
  Historia szkoły
  Nauczyciele
  Rekrutacja
  Koncerty
  O szkole - oferta edukacyjna
  Konkursy
  Nasze sukcesy
  Rada Rodziców
  Samorząd Uczniowski
  Kontakt
  Zgromadzenia publiczne
  Zajęcia umuzykalniające
  Multimedia
  Absolwenci
  Akty prawne szkoły i inne
  Nasi sponsorzy
  Projekty i programy
  Ochrona danych osobowych
Nasze sukcesy

Analizując 25 lat pracy szkoły nie mozna pominąć osiągnięć oraz sukcesów uczniów, które sa wynikiem nie tylko ich zdolności, lecz również intensywnej i systematycznej pracy nauczycieli.
Do najbardziej znaczących osiagnięć szkoły należy zaliczyć:



2018/2019

Wiktoria Pawłowska -  flet -
nauczyciel Emila Karpińska
Bronz: III Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Finalis 2018 - Białystok

Zespół instrumentów dętych  -
nauczyciel Piotr Marciniak
Grand prix:
Międzynarodowy Konkurs Młodych Wykonawców "Bursztynowy glissando" w Czerniachowsku  (Rosja)

Samuel Liwak – skrzypce - nauczyciel R. Chmiel
III miejsce – Regionalny Konkurs Skrzypcowy „Potyczki na smyczki” w Ełku


Nikola Liwak -nauczyciel J. Machalska
Wyróżnienie I stopnia - Regionalny Konkursie z kształcenia słuchu dla kl. III w Olsztynie

IX Międzyszkolny Turniej Gamowy z Kształcenia słuchu w Olecku - nauczyciel J. Machalska

I miejsce - Gabriela Typyło, Dawid Klisz

II miejsce - Antonina Judzewic, Aniela Leśniak

Wyróżnienie I stopnia - Maja Kosińska, Estera Romanowska

 


 

2017/2018

Izabela Rawinis
Srebrny Medal: II Miedzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Finalis 2017 - Białystok

Piotr Buza
III miejsce: IV Makroregionalne Spotkania Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia - Łomża

Wiktoria Pawłowska 
Złoty Medal: II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Finalis 2017 - Białystok;
Wyróżnienie: IV Makroregionalne Spotkania Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych Szkół  Muzycznych I stopnia w Łomży

Dawid Klisz 
Wyróżnienie: IV Makroregionalne Spotkania Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Łomży

Nikola Liwak
Laureat V miejsca: VII Regionalny Konkurs „Muzyk Pierwsza klasa” w Olsztynku

VIII Międzyszkolny Turniej Gamowy z Kształcenia słuchu - Gołdap 2018
Maja Włodarczyk, Nina Kurpios - I miejsce
Mikołaj Krakowski, Oskar Piniaga - Wyróżnienie



2016/2017

Aleksandra Rozmysłowska
Wyróżnienie -  XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych  - Olecko
Wyróżnienie  - XX Festiwal Instrumentów Dętych

Iga Włodarczyk
I miejsce  - II Ogólnopolski Konkurs teoretyczny z życia i twórczości polskich kompozytorów muzyki filmowej - Iława
Wyróżnienie II stopnia – I Regionalne Potyczki na skrzypcowe smyczki - Ełk

Aniela Leśniak
Laureatka: Festiwal Piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Olsztynie
Wyróżnienie: solistka, podczas Festiwalu Chórów w Giżycku

Maja Kosińska
Wyróżnienie – I Regionalne Potyczki na skrzypcowe smyczki - Ełk

Wiktoria Noga
Wyróżnienie II stopnia – I Regionalne Potyczki na skrzypcowe smyczki - Ełk

Wiktoria Pawłowska
Wyróżnienie - Przesłuchania CEA – Olsztyn

Ewelina Iwanicka
Wyróżnienie -  XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Olecko

Izabela Rawinis
Wyróżnienie - Przesłuchania CEA – Olsztyn

Nina Kurpios
Wyróżnienie – Przesłuchania CEA – Olsztyn

Dawid Klisz
II miejsce – XX Festiwal Instrumentów Dętych - Biała Podlaska
III miejsce – XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych - Olecko

Piotr Buza
II miejsce – XX Festiwal Instrumentów Dętych - Biała Podlaska
III miejsce – XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych - Olecko
Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych - Łomża

Julia Łupińska

Wyróżnienie I st. – Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza klasa” - Olsztynek

Zuzanna Gryszkowska
Wyróżnienie I st. – Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza klasa” - Olsztynek

Zespół trąbkowy:
Dawid Klisz,  Piotr Buza, Mikołaj Krakowski, Jan Potepa
II miejsce –  Bursztynowe Glisando - Czerniachowsk
Wyróżnienie– XX Festiwal Instrumentów Dętych - Biała Podlaska

Nikola Liwak
III miejsce -  XVI Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych - Olecko

Janusz Stepanik
Wyróżnienie  – Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza klasa” - Olsztynek

Amelia Romaniuk
Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas instrumentów dętych drewnianych

Ewa Żelaźniak
Wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs teoretyczny z życia i twórczości polskich kompozytorów muzyki  Filmowej - Iława



2015/2016

V Regionalny Konkurs Instrumentalny Muzyk-pierwsza klasa” w Olsztynku
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
1.Dawid Klisz-trąbka
2.Piotr Buza-trąbka
3.Amelia Romaniuk-saksofon
4.Oliwia Radziszewska-saksofon
5.Ewelina Iwanicka-flet

III Makroregionalne Spotkania Uczniów i Nauczycieli instrumentów Dętych szkół muzycznych I stopnia
Dawid Klisz –III miejsce w kategorii I
Aleksandra Rozmysłowska- wyróżnienie w kategorii III




2013/2014 

- Wyróżnienie w kategorii  II, II stopnia w Regionalnym Konkursie Instrumentalnym "Muzyk Pierwsza klasa"

Joanna Żelaźniak i Eliza Kłoczko

- Wiktoria Tałejszys  I miejsce w Ponadwojewódzkim Konkursie Monograficznyn z Audycji Muzycznych "Życie i twórczość Edwarda Griega" w 170 rocznicę urodzin kompozytora

   - Julia Karwel Wyróźnienie w Ponadwojewódzkim Konkursie Monograficznyn z Audycji Muzycznych "Życie i twórczość Edwarda Griega" w 170 rocznicę urodzin kompozytora

   - Julia Romanowska Wyróźnienie w Ponadwojewódzkim Konkursie Monograficznyn z Audycji Muzycznych "Życie i twórczość Edwarda Griega" w 170 rocznicę urodzin kompozytora

   - Katarzyna Mordas Wyróźnienie w Ponadwojewódzkim Konkursie Monograficznyn z Audycji Muzycznych "Życie i twórczość Edwarda Griega" w 170 rocznicę urodzin kompozytora

- Patrycja Dąbrowska Wyróźnienie II st. II Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych w Łomży

- Zespołowi w składzie: Norbert Dawidowski, Kamil Marcinkiewicz, Szymon Skuza - CEA zespoły

- Agnieszka Gutowska III miejsce w III Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. V / 6 i III / 4 w Łomży


2012/2013

II Konkurs Muzyki Barokowej w Ostrołęce - 2013
Agnieszka Gutowska - II miejsce

VII Warmińsko - Mazurski Festiwal Fletowy - 2012
Patrycja Dąbrowska - wyróżnienie

XIV Makroregionalne Przsłuchania Instrumentów Dętych w Olecku - 2013
Patrycja Dąbrowska - wyróżnienie

II Regionalny Konkurs Instrumentalny "Muzyk Pierwsza Klasa" - Olsztynek 2012
Patrycja Dąbrowska - wyróżnienie



* Maciej Maksimowicz - laureat III nagrody na III Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Olecku  
                                         11-12 kwietnia 1991
* Agnieszka Wołyniec - wyróżnienie na III Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Olecku  
                                         11-12 kwietnia 1991
* Maciej Maksimowicz - II miejsce na XXII Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku
                                         23-25 maja 1991

* Justyna Jasiulewicz - wyróżnienie na Konkursie Polskie Tańce Ludowe i Stylizowane w Olsztynie  
                                       28 marca 2003
* Aneta Mrówka - wyróżnienie na IX Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Olecku
                                      2-4 kwietnia 2003
* Krzysztof Otto - wyróżnienie na I Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym w Suwałkach
                                     7 kwietnia 2003
* Katarzyna Waraksa- wyróżnienie na Międzynarodowym konkursie dla Młodych Pianistów im. Roberta  
                                     Schumana w Suwałkach
                                     24-27 kwietnia 2007

* Piotr Hołdyński -
IV miejsce na XI Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Olecku
                                     26-27 kwietnia 2007
*
Joanna Dąbrowska, Katarzyna Załuska i Dawid Poręba - Trio Saksofonowe - III miejsce na XII  
                                     Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Olecku
                                     2-3 kwietnia 2009
* Katarzyna Waraksa- wyróżnienie na VII Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Suwałkach
                                     30 kwietnia 2009
*Zuzanna Życzkowska, Joanna Dąbrowska, Dominika Kopacz i Aleksandra Karwowska -    
                                                    kwartet saksofonowy - wyróżnienie na Makroregionalnych Przesłuchaniach Zespołów   Kameralnych   Instrumentów Dętych w Iławie 9 marca 2010
* Katarzyna Waraksa- wyróżnienie na II Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Augustowie
                                       23 - 24 kwietnia 2010
* Jakub Królczyk - wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie z Kształcenia Słuchu klas III w Suwałkach
                                 30 kwietnia 2010
* Katarzyna Waraksa - wyróżnienie na I Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Łomży
                                       14 maja 2010
 
* Zuzanna Konopka - wyróżnienie na VI Warmińsko - Mazurskim Festiwalu Fletowym w Olsztynie
                                       3 kwietnia 2011
* Zuzanna Konopka - II miejsce na IX Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Suwałkach
                                      17. 05. 2011
* Jakub Królczyk - wyróżnienie na IX Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Suwałkach
                                      17. 05. 2011

* Agnieszka Gutowska - wyróżnienie na III Międzynarodowym Koncercie Fortepianowym im. Witolda
   

                                     Lutosławskiego w Zambrowie 24-25. 11. 2011r
* Paweł Ciak   - wyróżnienie 
na Konkursie monograficznym z Audycji Muzycznych

,,Życie i twórczość Nicolo Paganiniego w 230 rocznicę urodzin,, 21. 02. 2012r

Patrycja Dąbrowska wyróżnienie na II Regionalnym Konkursie Instrumentalnym

                                           ,,Muzyk – pierwsza klasa” w Olsztynku  01. 10. 2012r






 

Godzina  
   
Polub naszą stronę !  
   
This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free